DC-500-102
DC-500-102 Bivar Inc.
DC_Series_Product_Expansion_Brief.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: CARD GUIDE DEEP 5.0" 0.102" BK
Packaging: Box
For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards
Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 5.000" (127.00mm)
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CARD GUIDE DEEP 5.0" 0.102" BK, Packaging: Box, For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards, Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 5.000" (127.00mm).
Інші пропозиції DC-500-102
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC-500-102 DC-500-102 Виробник : Bivar dc-xxx-xxx.pdf Black Glass/Nylon Guide Card
товару немає в наявності
DC-500-102 DC-500-102 Виробник : Bivar DC_XXX_XXX.pdf Circuit Board Hardware - PCB Grip-O-Gides Deep Channel 5.0in length