Продукція > BIVAR > DC-550-102-CI
DC-550-102-CI
DC-550-102-CI Bivar
34d.ashxf2fportals2f02fproducts2fdc-xxx-xxx-ci.pdf
Виробник: Bivar
DEEP CHANNEL CARD GUIDE
Написати відгук
Description: CARD GUIDE INSERT 5.5" 0.102" BK, Packaging: Box, For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards, Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 5.500" (139.70mm).
Інші пропозиції DC-550-102-CI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC-550-102-CI Виробник : Bivar Inc. DC-yyy-yyy-CI_Dwg.PDF Description: CARD GUIDE INSERT 5.5" 0.102" BK
Packaging: Box
For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards
Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 5.500" (139.70mm)
товару немає в наявності
DC-550-102-CI DC-550-102-CI Виробник : Bivar DC_XXX_XXX_CI.pdf Circuit Board Hardware - PCB Grip-O-Gides Deep Condctve Insrt 5.5in