Продукція > BIVAR > DC-550-102
DC-550-102
DC-550-102 Bivar
dc-xxx-xxx.pdf
Виробник: Bivar
Black Glass/Nylon Guide Card
Написати відгук
Description: CARD GUIDE DEEP 5.5" 0.102" BK, Packaging: Box, For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards, Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 5.500" (139.70mm).
Інші пропозиції DC-550-102
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC-550-102 DC-550-102 Виробник : Bivar Inc. DC_Series_Product_Expansion_Brief.pdf Description: CARD GUIDE DEEP 5.5" 0.102" BK
Packaging: Box
For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards
Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 5.500" (139.70mm)
товару немає в наявності
DC-550-102 DC-550-102 Виробник : Bivar DC_XXX_XXX.pdf Circuit Board Hardware - PCB Grip-O-Gides Deep Channel 5.5in length