Продукція > BIVAR > DC-600-102
DC-600-102
DC-600-102 Bivar
DC_XXX_XXX.pdf
Виробник: Bivar
Circuit Board Hardware - PCB PCB Guide 6.0in Snap-in
на замовлення 6113 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK, Packaging: Bag, For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards, Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 6.000" (152.40mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC-600-102 DC-600-102 Виробник : Bivar Inc. DC_Series_Product_Expansion_Brief.pdf Description: CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
Packaging: Bag
For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards
Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 6.000" (152.40mm)