Продукція > DELEVAN > DC1050-395K
DC1050-395K Delevan
page99_dc1050.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 3.9MH 1.1A 1.67 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 1.180" Dia (29.98mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.67Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.840" (21.34mm)
Inductance: 3.9 mH
Current Rating (Amps): 1.1 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.9MH 1.1A 1.67 OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 1.180" Dia (29.98mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.67Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.840" (21.34mm), Inductance: 3.9 mH, Current Rating (Amps): 1.1 A.
Інші пропозиції DC1050-395K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC1050-395K Виробник : Delevan page99_dc1050.pdf Power Inductors - Leaded Radial Leaded, High Current Power Line Choke, 3900 uH , +/- 10%