Продукція > DELEVAN > DC1050R-335K
DC1050R-335K
DC1050R-335K Delevan
page99_dc1050.pdf
Виробник: Delevan
Power Inductors - Leaded 3300uH 10% Radial Hi Curr Pwr Lne Chke
на замовлення 87 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3MH 1.2A 1.27 OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 1.180" Dia (29.98mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.27Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 1.3A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.840" (21.34mm), Inductance: 3.3 mH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC1050R-335K DC1050R-335K Виробник : API Delevan DC1050-748345.pdf Power Inductors - Leaded 3300uH 10% Radial Hi Curr Pwr Lne Chke
на замовлення 100 шт:
Кількість Ціна
DC1050R-335K Виробник : Delevan page99_dc1050.pdf Description: FIXED IND 3.3MH 1.2A 1.27 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 1.180" Dia (29.98mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.27Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 1.3A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.840" (21.34mm)
Inductance: 3.3 mH
Current Rating (Amps): 1.2 A