DC37P064TXLF Amphenol Communications Solutions-FCI
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
D-Sub Cable Connector, Input Output Connectors, 37 Way Pin Solder Bucket, without Accessory
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DC37P064TXLF | Виробник : Amphenol FCI |
D-Sub Standard Connectors Solder bucket conn. 37 way Pin |
на замовлення 447 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
DC37P064TXLF | Виробник : Amphenol ICC (FCI) |
Description: CONN D-SUB PLUG 37POS SOLDER CUPFeatures: Grounding Indents Packaging: Tray Connector Type: Plug, Male Pins Contact Finish: Gold Current Rating (Amps): 5A per Contact Mounting Type: Free Hanging (In-Line) Number of Positions: 37 Number of Rows: 2 Contact Type: Signal Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded) Termination: Solder Cup Connector Style: D-Sub Contact Finish Thickness: FLASH Material Flammability Rating: UL94 V-0 Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C) Part Status: Active |
на замовлення 277 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
DC37P064TXLF | Виробник : FCI |
DC37P064TXLF | Виробник : Amphenol Commercial Products |
DC37P064TXLF | Виробник : AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS |