DC37P0L4A191 ITT
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Conn D-Subminiature PIN 37 POS 2.77mm Solder ST Thru-Hole 37 Terminal 1 Port.
Інші пропозиції DC37P0L4A191
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
| DC37P0L4A191 | Виробник : ITT Cannon, LLC |
Description: D-SUB STR 0L4 3.05MM HOLE |