DC37P364TXLF Amphenol ICC (FCI)
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Features: Grounding Indents
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold, GXT™
Current Rating (Amps): 5A per Contact
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 37
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C)
Part Status: Active
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DC37P364TXLF | Виробник : Amphenol Commercial Products |
D-Sub Standard Connectors DSUB SIG STB 37P |
на замовлення 72 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
DC37P364TXLF | Виробник : Amphenol FCI |
на замовлення 100 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
DC37P364TXLF | Виробник : AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS |
DC37P364TXLF | Виробник : AMPHENOL / PARTNER STOCK |
DC37P364TXLF | Виробник : Amphenol Communications Solutions-FCI |
D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 37 Way Pin Vertical, without Accessory |
DC37P364TXLF | Виробник : FCI |
| DC37P364TXLF | Виробник : Burndy |
Conn D-Subminiature PIN 37 POS 2.76mm Solder ST Thru-Hole 37 Terminal 1 Port |