Продукція > ITT > DC37S0L4A191
DC37S0L4A191
DC37S0L4A191 ITT
dc37s0l4a191_spec.pdf
Виробник: ITT
Conn D-Subminiature SKT 37 POS 2.77mm Solder ST Thru-Hole 37 Terminal 1 Port
на замовлення 111 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DC37S0L4A191
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC37S0L4A191 Виробник : ITT Cannon, LLC DC37S0L4A191_SPEC.pdf?PARTNO=DC37S0L4A191 Description: D-SUB STR 0L4 3.05MM HOLE