DC630-102M
DC630-102M Delevan
page97_dc630.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 1UH 14A 3 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 68A
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.830" (21.08mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 14 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 14A 3 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 68A, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.830" (21.08mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 14 A.
Інші пропозиції DC630-102M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC630-102M DC630-102M Виробник : API Delevan DC630-14854.pdf Fixed Inductors 1uH 20% .003ohm
товару немає в наявності
DC630-102M DC630-102M Виробник : Delevan page97_dc630-3359694.pdf Power Inductors - Leaded 1uH 20% .003ohm