DC630R-103K
DC630R-103K API Delevan Inc.
DC630.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 9.5A 10 MOHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції DC630R-103K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC630R-103K DC630R-103K Виробник : API Delevan DC630-14854.pdf Fixed Inductors 10uH 10% .01ohm
товару немає в наявності
DC630R-103K DC630R-103K Виробник : Delevan page97_dc630-3359694.pdf Power Inductors - Leaded 10uH 10% .01ohm