Продукція > DELEVAN > DC630R-104K
DC630R-104K
DC630R-104K Delevan
page97_dc630.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 100UH 3.21A 95 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 95mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.830" (21.08mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 3.21 A
на замовлення 913 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 3.21A 95 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 95mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.830" (21.08mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 3.21 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC630R-104K DC630R-104K Виробник : API Delevan DC630-14854.pdf Power Inductors - Leaded 100uH 10% .095ohm
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
DC630R-104K DC630R-104K Виробник : API Delevan dc630.pdf High Current Power Line Choke Unshielded Wirewound 100uH 10% 10KHz Ferrite 3.21A 95mOhm DCR RDL Bulk
товару немає в наявності
DC630R-104K DC630R-104K Виробник : Delevan page97_dc630-3359694.pdf Power Inductors - Leaded 100uH 10% .095ohm