DC630R-123K
DC630R-123K API Delevan Inc.
DC630.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 12UH 9.1A 11 MOHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції DC630R-123K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC630R-123K DC630R-123K Виробник : API Delevan DC630-14854.pdf Fixed Inductors 12uH 10% .011ohm
товару немає в наявності
DC630R-123K DC630R-123K Виробник : Delevan page97_dc630-3359694.pdf Power Inductors - Leaded 12uH 10% .011ohm