Продукція > DELEVAN > DC630R-153K
DC630R-153K
DC630R-153K Delevan
page97_dc630.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 15UH 8.09A 15 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 15mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 17.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.830" (21.08mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 8.09 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 8.09A 15 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 15mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 17.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.830" (21.08mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 8.09 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC630R-153K DC630R-153K Виробник : API Delevan DC630-14854.pdf Fixed Inductors 15uH 10% .015ohm
на замовлення 170 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
DC630R-153K DC630R-153K Виробник : Delevan page97_dc630-3359694.pdf Power Inductors - Leaded 15uH 10% .015ohm