Продукція > DELEVAN > DC630R-154K
DC630R-154K
DC630R-154K Delevan
page97_dc630.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 150UH 2.97A 111MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 111mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.830" (21.08mm)
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 2.97 A
на замовлення 258 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150UH 2.97A 111MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 111mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.830" (21.08mm), Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 2.97 A.
Інші пропозиції DC630R-154K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC630R-154K DC630R-154K Виробник : API Delevan DC630-14854.pdf Fixed Inductors 150uH 10% .111ohm
товару немає в наявності
DC630R-154K DC630R-154K Виробник : Delevan page97_dc630-3359694.pdf Power Inductors - Leaded 150uH 10% .111ohm