Продукція > DELEVAN > DC630R-183K
DC630R-183K
DC630R-183K Delevan
page97_dc630.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 18UH 7A 20 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 20mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 16A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.830" (21.08mm)
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 7 A
на замовлення 350 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 7A 20 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 20mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 16A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.830" (21.08mm), Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC630R-183K DC630R-183K Виробник : Delevan page97_dc630.pdf Power Inductors - Leaded 18uH 10% .02ohm
на замовлення 58 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
DC630R-183K DC630R-183K Виробник : API Delevan DC630-14854.pdf Fixed Inductors 18uH 10% .02ohm