Продукція > DELEVAN > DC630R-224K
DC630R-224K
DC630R-224K Delevan
page97_dc630-3359694.pdf
Виробник: Delevan
Power Inductors - Leaded 220uH 10% .168ohm
на замовлення 84 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 2.42A 168MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 168mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.830" (21.08mm), Part Status: Active, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 2.42 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC630R-224K DC630R-224K Виробник : Delevan page97_dc630.pdf Description: FIXED IND 220UH 2.42A 168MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 168mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.830" (21.08mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 2.42 A
на замовлення 1002 шт:
Кількість Ціна
DC630R-224K DC630R-224K Виробник : API Delevan DC630-14854.pdf Power Inductors - Leaded 220uH 10% .168ohm
на замовлення 97 шт:
DC630R-224K DC630R-224K Виробник : API Delevan dc630.pdf High Current Power Line Choke Unshielded Wirewound 220uH 10% 10KHz Ferrite 2.42A 168mOhm DCR RDL Bulk