Продукція > DELEVAN > DC630R-272M
DC630R-272M
DC630R-272M Delevan
page97_dc630.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 2.7UH 12.8A 5 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 42A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.830" (21.08mm)
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 12.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7UH 12.8A 5 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 42A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.830" (21.08mm), Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 12.8 A.
Інші пропозиції DC630R-272M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC630R-272M DC630R-272M Виробник : API Delevan DC630-14854.pdf Fixed Inductors 2.7uH 20% .005ohm
товару немає в наявності
DC630R-272M DC630R-272M Виробник : Delevan page97_dc630-3359694.pdf Power Inductors - Leaded 2.7uH 20% .005ohm