DC630R-273K
DC630R-273K API Delevan Inc.
DC630.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 27UH 5.72A 30 MOHM TH
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DC630R-273K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC630R-273K DC630R-273K Виробник : API Delevan DC630-14854.pdf Fixed Inductors 27uH 10% .03ohm
товару немає в наявності
DC630R-273K DC630R-273K Виробник : Delevan page97_dc630-3359694.pdf Power Inductors - Leaded 27uH 10% .03ohm