Продукція > DELEVAN > DC630R-333K
DC630R-333K
DC630R-333K Delevan
page97_dc630.pdf
Виробник: Delevan
Power Inductors - Leaded 33uH 10% .04ohm
на замовлення 179 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 4.95A 40 MOHM TH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC630R-333K DC630R-333K Виробник : API Delevan DC630-14854.pdf Fixed Inductors 33uH 10% .04ohm
на замовлення 40 шт:
Кількість Ціна
DC630R-333K DC630R-333K Виробник : API Delevan Inc. DC630.pdf Description: FIXED IND 33UH 4.95A 40 MOHM TH