DC630R-393K
DC630R-393K API Delevan Inc.
DC630.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 39UH 4.43A 50 MOHM TH
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DC630R-393K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC630R-393K DC630R-393K Виробник : API Delevan DC630-14854.pdf Fixed Inductors 39uH 10% .05ohm
товару немає в наявності
DC630R-393K DC630R-393K Виробник : Delevan page97_dc630-3359694.pdf Power Inductors - Leaded 39uH 10% .05ohm