DC780-182L
DC780-182L Delevan
page98_dc780.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 1.8UH 11.4A 3 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.772" Dia (19.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 81A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.831" (21.10mm)
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 11.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8UH 11.4A 3 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.772" Dia (19.60mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 81A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.831" (21.10mm), Inductance: 1.8 µH, Current Rating (Amps): 11.4 A.
Інші пропозиції DC780-182L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC780-182L DC780-182L Виробник : API Delevan DC780-180495.pdf Fixed Inductors 1.8 uH