Продукція > DELEVAN > DC780R-225K
DC780R-225K
DC780R-225K Delevan
page98_dc780.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 2.2MH 800MA 1.54OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.772" Dia (19.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.54Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 2.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.831" (21.10mm)
Inductance: 2.2 mH
Current Rating (Amps): 800 mA
на замовлення 180 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2MH 800MA 1.54OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.772" Dia (19.60mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.54Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 2.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.831" (21.10mm), Inductance: 2.2 mH, Current Rating (Amps): 800 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC780R-225K DC780R-225K Виробник : Delevan page98_dc780.pdf Power Inductors - Leaded 2200 uH
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
DC780R-225K DC780R-225K Виробник : API Delevan DC780-180495.pdf Power Inductors - Leaded 2200 uH