Продукція > DELEVAN > DC780R-332L
DC780R-332L
DC780R-332L Delevan
page98_dc780.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 3.3UH 11.4A 5 MOHM TH
Tolerance: ±15%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.772" Dia (19.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 60A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.831" (21.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 11.4 A
на замовлення 177 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 11.4A 5 MOHM TH, Tolerance: ±15%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.772" Dia (19.60mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 60A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.831" (21.10mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 11.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC780R-332L DC780R-332L Виробник : Delevan page98_dc780-3359662.pdf Power Inductors - Leaded 3.3 uH
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
DC780R-332L DC780R-332L Виробник : API Delevan DC780-180495.pdf Fixed Inductors 3.3 uH