Продукція > DELEVAN > DC780R-822L
DC780R-822L
DC780R-822L Delevan
page98_dc780.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 8.2UH 11.4A 7 MOHM TH
Tolerance: ±15%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.772" Dia (19.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 7mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 38A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.831" (21.10mm)
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 11.4 A
на замовлення 563 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2UH 11.4A 7 MOHM TH, Tolerance: ±15%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.772" Dia (19.60mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 7mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 38A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.831" (21.10mm), Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 11.4 A.
Інші пропозиції DC780R-822L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC780R-822L DC780R-822L Виробник : API Delevan DC780-180495.pdf Fixed Inductors 8.2 uH
на замовлення 508 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
DC780R-822L DC780R-822L Виробник : Delevan page98_dc780-3359662.pdf Power Inductors - Leaded 8.2 uH