DC8W8S543G30LF Amphenol ICC (FCI)
c01-8639-2308.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB RCPT 8POS R/A SLDR
Features: Board Lock, Mounting Brackets
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 8 (Power)
Number of Rows: 1
Contact Type: Power
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub, Combo
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C) - 8W8
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 8POS R/A SLDR, Features: Board Lock, Mounting Brackets, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 8 (Power), Number of Rows: 1, Contact Type: Power, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C) - 8W8, Part Status: Active.
Інші пропозиції DC8W8S543G30LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC8W8S543G30LF DC8W8S543G30LF Виробник : Amphenol FCI c01-8639-2308.pdf D-Sub Mixed Contact Connectors D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, Full Power 8W8 Socket Right Angle Solder 30A, Europe Standard, 500 Cycles, Front: Without Accessory, Back: Harpoons for 1.6mm PCB Thickness.