DCDH-15P4C40.5BN
DCDH-15P4C40.5BN Cinch Connectivity Solutions
ca-CSS-DURA-dura-con-catalog.pdf
Виробник: Cinch Connectivity Solutions
Description: CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 15
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (4-40)
Termination: Wire Leads
Ingress Protection: Harsh Environment
Connector Style: D-Type, Micro-D
Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (4-40), Termination: Wire Leads, Ingress Protection: Harsh Environment, Connector Style: D-Type, Micro-D, Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DCDH-15P4C40.5BN DCDH-15P4C40.5BN Виробник : Cinch ca-CSS-DURA-dura-con-catalog.pdf D-Sub Micro-D Connectors 15way Plug 0.5inch 24AWG Sld wire tail
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
DCDH-15P4C40.5BN DCDH-15P4C40.5BN Виробник : Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions ca-CSS-DURA-dura-con-catalog.pdf D-Sub Micro-D Connectors 15way Plug 0.5inch 24AWG Sld wire tail