DCDM25GS6E5-18.0B
DCDM25GS6E5-18.0B Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions
ds-CCS-DURA-micro-d-jumpers.pdf
Виробник: Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions
D-Sub Cables
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC SKT TO SKT 25 POS 18", Packaging: Bag, Color: White, Length: 1.50' (457.20mm), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 25, Type: DB25, 1st Connector: Receptacle, Female Sockets, 2nd Connector: Receptacle, Female Sockets.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DCDM25GS6E5-18.0B DCDM25GS6E5-18.0B Виробник : Cinch ds-CCS-DURA-micro-d-jumpers.pdf D-Sub Cables
на замовлення 5 шт:
Кількість Ціна
DCDM25GS6E5-18.0B Виробник : Cinch Connectivity Solutions ds-CCS-DURA-micro-d-jumpers.pdf Description: DC SKT TO SKT 25 POS 18"
Packaging: Bag
Color: White
Length: 1.50' (457.20mm)