Продукція > VICOR CORPORATION > DCM2322E72S0650T60
DCM2322E72S0650T60
DCM2322E72S0650T60 Vicor Corporation
DCM2322x72S0650y6z_ds.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: EVAL BOARD DCM2322X72S0650Y6Z
Packaging: Tray
Voltage - Output: 5V
Voltage - Input: 14V ~ 72V
Current - Output: 10A
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: DCM2322x72S0650y6z
Part Status: Active
Power - Output: 50W
Contents: Board(s)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVAL BOARD DCM2322X72S0650Y6Z, Packaging: Tray, Voltage - Output: 5V, Voltage - Input: 14V ~ 72V, Current - Output: 10A, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: DCM2322x72S0650y6z, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC Converter, Outputs and Type: 1 Isolated Output, Part Status: Active, Power - Output: 50W, Contents: Board(s).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DCM2322E72S0650T60 DCM2322E72S0650T60 Виробник : Vicor DCM2322x72S0650y6z_ds.pdf Power Management IC Development Tools 50W 14-72Vin 5Vout eval board