Продукція > ITT > DCMF-21WA4P
DCMF-21WA4P ITT
Виробник: ITT
Conn D-Sub 17Signal/4Cavity POS Solder Cup Cable Mount
на замовлення 120 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DCMF-21WA4P ITT
Description: CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT, Packaging: Bulk, Features: Shielded, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 21 (17 + 4 Coax or Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Coax or Power (Not Included), Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder Cup, Connector Style: D-Sub, Combo, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Yellow Chromate Plated Zinc, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C) - 21WA4, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DCMF-21WA4P Виробник : ITT Conn D-Sub 17Signal/4Cavity POS Solder Cup Cable Mount
на замовлення 120 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
DCMF21WA4P Виробник : ITT Cannon, LLC 8844a75523b84adfb90c29a69e8dcb13?response-content-disposition=inline%3B%20filename%2A%3DUTF-8%27%27ITT-Cannon-D-Subminiature-Catalog.pdf&response-content-type=application%2Fpdf&Exp Description: CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A