DCMF25W3P ITT Cannon, LLC
fb1a652fa22b44d2a48e55a776b6094b?response-content-disposition=inline%3B%20filename%2A%3DUTF-8%27%27ITT-Cannon-Combo-D-Catalog.pdf&response-content-type=application%2Fpdf&Expires=16
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 25 (22 + 3 Coax or Power)
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal and Coax or Power (Not Included)
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder Cup
Connector Style: D-Sub, Combo
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C) - 25W3
Part Status: Active
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT, Packaging: Bulk, Features: Shielded, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 25 (22 + 3 Coax or Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Coax or Power (Not Included), Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder Cup, Connector Style: D-Sub, Combo, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Yellow Chromate Plated Zinc, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C) - 25W3, Part Status: Active.