Продукція > ITT > DCMMV21HA4PN
DCMMV21HA4PN
DCMMV21HA4PN ITT
dcmmv21ha4pn.pdf
Виробник: ITT
Conn D-Sub PIN 21 POS Solder ST Thru-Hole 21 Terminal 1 Port
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 21P PNL MNT SLDR, Packaging: Bulk, Features: Shielded, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, 40A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Number of Positions: 21 (17 + 4 Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Power, Flange Feature: Board Side (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Yellow Chromate Plated Zinc, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C) - 21WA4, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DCMMV21HA4PN DCMMV21HA4PN Виробник : ITT dcmmv21ha4pn.pdf Conn D-Sub PIN 21 POS Solder ST Thru-Hole 21 Terminal 1 Port
на замовлення 52 шт:
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A, 40A