DCMMY-25W3S ITT
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DCMMY-25W3S ITT
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT, Packaging: Bulk, Features: Shielded, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 25 (22 + 3 Coax or Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Coax or Power (Not Included), Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder Cup, Connector Style: D-Sub, Combo, Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Yellow Chromate Plated Zinc, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C) - 25W3, Part Status: Active.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DCMMY-25W3S | Виробник : ITT |
Conn D-Sub SKT 25 POS 1.4mm Solder Pot ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port |
на замовлення 64 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
DCMMY-25W3S | Виробник : ITT |
на замовлення 56 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| DCMMY25W3S | Виробник : ITT Cannon, LLC |