DCO25W3P500A40LF Amphenol ICC (FCI)
C-8639-2354.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
Packaging: Tray
Features: Grounding Indents
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A, 40A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 25 (22 + 3 Power)
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal and Power
Flange Feature: Board Side (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub, Combo
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C) - 25W3
Backset Spacing: 0.406" (10.30mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR, Packaging: Tray, Features: Grounding Indents, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, 40A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 25 (22 + 3 Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Power, Flange Feature: Board Side (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C) - 25W3, Backset Spacing: 0.406" (10.30mm).
Інші пропозиції DCO25W3P500A40LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DCO25W3P500A40LF DCO25W3P500A40LF Виробник : Amphenol FCI C-8639-2354.pdf D-Sub Mixed Contact Connectors D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, Mixed Signal and Power 25W3 Pin Right Angle Solder 40A, Europe Standard, 200 Cycles, Front: Threaded Insert UNC 4.40, Back: Without Accessory on PCB.