Продукція > AMPHENOL FCI > DCV21WA4S700G30LF
DCV21WA4S700G30LF Amphenol FCI
c01-8639-2301.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Description: CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
D-Sub Mixed Contact Connectors D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, Mixed Signal and Power 21WA4 Socket RA Solder 30A, US Standard, 200 Cycles, Front: Female Screw Lock UNC 4.40, Back: Harpoons for 1.6mm PCB Thickness..
Інші пропозиції DCV21WA4S700G30LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
DCV21WA4S700G30LF DCV21WA4S700G30LF Виробник : Amphenol FCI c01-8639-2301.pdf D-Sub Mixed Contact Connectors D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, Mixed Signal and Power 21WA4 Socket RA Solder 30A, US Standard, 200 Cycles, Front: Female Screw Lock UNC 4.40, Back: Harpoons for 1.6mm PCB Thickness.