DCV37S364GTLF
DCV37S364GTLF Amphenol Communications Solutions-FCI
c-dsub-0065.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
Conn D-Sub SKT 37 POS 1.38mm Solder ST Thru-Hole 37 Terminal 1 Port Tray
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR, Packaging: Bulk, Features: Board Lock, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold or Gold, GXT™, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 37, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C), Part Status: Active.
Інші пропозиції DCV37S364GTLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DCV37S364GTLF Виробник : Amphenol ICC (FCI) c-dsub-0065.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Packaging: Bulk
Features: Board Lock
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold or Gold, GXT™
Current Rating (Amps): 7.5A