DCV8W8P300G30LF
DCV8W8P300G30LF Amphenol Communications Solutions-FCI
c01-8639-1852.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, Full Power 8W8 Pin Straight Solder 30A , 200 Cycles, Front: Female Screw Lock UNC 4.40, Back: Harpoons for 1.6mm PCB Thickness
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 8POS VERT SLDR, Features: Board Lock, Grounding Indents, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 8 (Power), Number of Rows: 1, Contact Type: Power, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C) - 8W8, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DCV8W8P300G30LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) c01-8639-1852.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 8POS VERT SLDR
Features: Board Lock, Grounding Indents
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 30A