DCV8W8P500H30LF
DCV8W8P500H30LF Amphenol Communications Solutions-FCI
c01-8639-2312.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
Conn D-Sub PIN 8Power POS Solder RA Thru-Hole 8 Terminal 1 Port Tray
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 8POS R/A SLDR, Features: Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 8 (Power), Number of Rows: 1, Contact Type: Power, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C) - 8W8, Part Status: Active, Backset Spacing: 0.458" (11.64mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DCV8W8P500H30LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) c01-8639-2312.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 8POS R/A SLDR
Features: Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Part Status: Active
Backset Spacing: 0.458" (11.64mm)
товару немає в наявності
DCV8W8P500H30LF DCV8W8P500H30LF Виробник : Amphenol FCI c01-8639-2312.pdf D-Sub Mixed Contact Connectors D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, Full Power 8W8 Pin Right Angle Solder 30A, Europe Standard, 200 Cycles, Front: Female Screw Lock UNC 4.40, Back: Harpoons for 2.4mm PCB Thickness.