DCV8W8P700M30LF Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
D-Sub Mixed Contact Connectors FP 8W8 Pin R/A 30A, US Standard
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DCV8W8P700M30LF | Виробник : Amphenol Communications Solutions-FCI |
D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, Full Power 8W8 Pin Right Angle Solder 30A, US Standard, 200 Cycles, Front: Female Screw Lock UNC 4.40, Back: Metal Brackets |
на замовлення 120 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
DCV8W8P700M30LF | Виробник : AMPHENOL / PARTNER STOCK |
на замовлення 96 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| DCV8W8P700M30LF | Виробник : Amphenol ICC (FCI) |
Description: CONN D-SUB PLUG 8POS R/A SLDRFeatures: Grounding Indents, Mounting Brackets Packaging: Tray Connector Type: Plug, Male Pins Contact Finish: Gold Current Rating (Amps): 30A Mounting Type: Through Hole, Right Angle Number of Positions: 8 (Power) Number of Rows: 1 Contact Type: Power Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40) Termination: Solder Connector Style: D-Sub, Combo Material Flammability Rating: UL94 V-0 Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C) - 8W8 Part Status: Active Backset Spacing: 0.374" (9.50mm) |
товару немає в наявності |