DCV8W8P743M30LF
DCV8W8P743M30LF Amphenol Communications Solutions-FCI
c01-8639-2313.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
Conn D-Sub PIN 8Power POS Solder RA Thru-Hole 8 Terminal 1 Port Tray
Написати відгук
Description: DSUB POWER STB 8W8 PIN, Packaging: Tray, Features: Grounding Indents, Mounting Brackets, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 8 (Power), Number of Rows: 1, Contact Type: Power, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C) - 8W8, Part Status: Active, Backset Spacing: 0.374" (9.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DCV8W8P743M30LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) Description: DSUB POWER STB 8W8 PIN
Packaging: Tray
Features: Grounding Indents, Mounting Brackets
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Part Status: Active
Backset Spacing: 0.374" (9.50mm)