DCV8W8S343H40LF Amphenol Communications Solutions-FCI
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, Full Power 8W8 Socket Straight Solder 40A , 500 Cycles, Front: Female Screw Lock UNC 4.40, Back: Harpoons for 2.4mm PCB Thickness
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 8POS VERT SLDR, Features: Board Lock, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 40A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 8 (Power), Number of Rows: 1, Contact Type: Power, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C) - 8W8, Part Status: Active.
Інші пропозиції DCV8W8S343H40LF
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
| DCV8W8S343H40LF | Виробник : Amphenol ICC (FCI) |
товару немає в наявності |
DCV8W8S343H40LF | Виробник : Amphenol FCI |
D-Sub Mixed Contact Connectors D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, Full Power 8W8 Socket Straight Solder 40A , 500 Cycles, Front: Female Screw Lock UNC 4.40, Back: Harpoons for 2.4mm PCB Thickness. |