DCW03B-15
DCW03-spec.pdf
Код товару: 48165
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
Написати відгук
Інші пропозиції DCW03B-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DCW03B-15 DCW03B-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. DCW03-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 100mA, 100mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV
товару немає в наявності
DCW03B-15 DCW03B-15 Виробник : MEAN WELL DCW03-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 18-36Vin +/-15Vout 10-100mA, 3W