DCW08C-15
DCW08C-15 MEAN WELL
MWEC_S_A0011714312_1-2552225.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 8W +/-15VOUT 36-72VIN
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 8W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 267mA, 267mA, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 8 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції DCW08C-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DCW08C-15 DCW08C-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. dcw08-spec.pdf Module DC-DC 2-OUT -15V/15V -0.267A/0.267A 8W 8-Pin Tube
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
товару немає в наявності
DCW08C-15 DCW08C-15 Виробник : MEAN WELL DCW08-spec.pdf DC/DC, 8W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: ±15V/±267мА, ізоляція 1000VDC, корпус DIP24, -40...+71 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DCW08C-15 DCW08C-15 Виробник : MEAN WELL DCW08-spec.pdf DC/DC, 8W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: ±15V/±267мА, ізоляція 1000VDC, корпус DIP24, -40...+71 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
DCW08C-15 DCW08C-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. DCW08-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-15V 8W
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 267mA, 267mA
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 8 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV