DCW12B-15
DCW12B-15 MEAN WELL
DCW12_SPEC-1291291.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 18-36Vin +/-15Vout 12W 80-400mA
на замовлення 15 шт:
термін постачання 119-128 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 12W, Features: Remote On/Off, OCP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 24-DIP Module, 9 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 400mA, 400mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 12 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції DCW12B-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DCW12B-15 DCW12B-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. dcw12-spec.pdf Module DC-DC 24VIN 2-OUT 15V/-15V 0.4A/-0.4A 12W 9-Pin Tube
товару немає в наявності
DCW12B-15 DCW12B-15 Виробник : MEAN WELL DCW12-SPEC.PDF DC/DC, 12W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: ±15V/±400мА, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24, -40...+71 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DCW12B-15 DCW12B-15 Виробник : MEAN WELL DCW12-SPEC.PDF DC/DC, 12W, Вхід: 18-36VDC, Вихід: ±15V/±400мА, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24, -40...+71 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
DCW12B-15 DCW12B-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. DCW12-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-15V 12W
Features: Remote On/Off, OCP, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 24-DIP Module, 9 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 400mA, 400mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV