DCW12W8-12
DCW12W8-12 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
DC/DC Converters - Through Hole 12W 9-75Vin +/-12Vout +/-500mA DIP24 Regulated
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: 12W;9-75VIN;12VO 500MA;DIP24, Features: Remote On/Off, Packaging: Bulk, Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 500mA, 500mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Control Features: Enable, Active High, Power (Watts): 12 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV.
Інші пропозиції DCW12W8-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DCW12W8-12 DCW12W8-12 Виробник : MEAN WELL SCW12W8%2CDCW12W8-spec.pdf DC/DC, 12W, Вхід: 9-75VDC, Вихід: ±12V/±0.5А, ізоляція 3000VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DCW12W8-12 DCW12W8-12 Виробник : MEAN WELL SCW12W8%2CDCW12W8-spec.pdf DC/DC, 12W, Вхід: 9-75VDC, Вихід: ±12V/±0.5А, ізоляція 3000VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х12.2 мм, -40...+85 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DCW12W8-12 DCW12W8-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SCW12W8%2CDCW12W8-spec.pdf Description: 12W;9-75VIN;12VO 500MA;DIP24
Features: Remote On/Off
Packaging: Bulk
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 500mA, 500mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Control Features: Enable, Active High
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV