DCWN06C-15
DCWN06C-15 MEAN WELL
SCWN06%2CDCWN06_Series_Ds.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 6W 36-72Vin +/-15V +/-0-200mA DIP24 Iso
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 6W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, UVLO, Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 200mA, 200mA, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Part Status: Active, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV.
Інші пропозиції DCWN06C-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DCWN06C-15 DCWN06C-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. scwn06dcwn06-spec.pdf Module DC-DC 48VIN 2-OUT 15V/-15V 0.2A/-0.2A 6W 8-Pin DIP Module Tube
товару немає в наявності
товару немає в наявності
DCWN06C-15 DCWN06C-15 Виробник : MEAN WELL SCWN06%2CDCWN06-spec.pdf DC/DC, 6W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: ±15V/±200mA, ізоляція 3000VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х10.2 мм, -40...+90 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
DCWN06C-15 DCWN06C-15 Виробник : MEAN WELL SCWN06%2CDCWN06-spec.pdf DC/DC, 6W, Вхід: 36-72VDC, Вихід: ±15V/±200mA, ізоляція 3000VDC, корпус DIP24 31.8х20.3х10.2 мм, -40...+90 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
DCWN06C-15 DCWN06C-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SCWN06%2CDCWN06_Series_Ds.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-15V 6W
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 200mA, 200mA
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV