Продукція > MURATA ELECTRONICS > DD1217AS-H-2R2N=P3
DD1217AS-H-2R2N=P3
DD1217AS-H-2R2N=P3 Murata Electronics
J(E)TE243B-0035_DEM8045C.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 8.7A 9.9MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 9.9mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 12.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 8.7 A
на замовлення 7000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 8.7A 9.9MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 9.9mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 12.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 8.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DD1217AS-H-2R2N=P3 DD1217AS-H-2R2N=P3 Виробник : Murata Electronics J(E)TE243B-0035_DEM8045C.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 8.7A 9.9MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 8.7 A