DD24W7SA00LF
DD24W7SA00LF Amphenol Commercial Products
io_dsub_brochure.pdf
Виробник: Amphenol Commercial Products
D-Sub Mixed Contact Connectors D 50 way shell Socket
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 24POS SOLDER CUP, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold-Palladium, Current Rating (Amps): 7.5A per Contact, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 24 (17 + 7 Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Power (Not Included), Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder Cup, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D) - 24W7.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DD24W7SA00LF DD24W7SA00LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) io_dsub_brochure.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 24POS SOLDER CUP
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold-Palladium
Current Rating (Amps): 7.5A per Contact
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 24 (17 + 7 Power)
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal and Power (Not Included)
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder Cup
Connector Style: D-Sub, Combo
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D) - 24W7
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
DD24W7SA00LF DD24W7SA00LF Виробник : Amphenol FCI io_dsub_brochure.pdf D-Sub Mixed Contact Connectors D 50 way shell Socket