DD26S10000
DD26S10000 Amphenol Positronic
part-search?part-search=DD26S10000#
Виробник: Amphenol Positronic
Description: CONN D-SUB HD RCPT 26POS CRIMP
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 26
Number of Rows: 3
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Crimp
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Connector Style: D-Sub, High Density
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Clear Chromate Plated Zinc
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A) High Density
Primary Material: Metal
на замовлення 131 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB HD RCPT 26POS CRIMP, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 26, Number of Rows: 3, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Crimp, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Connector Style: D-Sub, High Density, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Clear Chromate Plated Zinc, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A) High Density, Primary Material: Metal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DD26S10000 DD26S10000 Виробник : Amphenol Positronic C001RevG4_DSub_digital-2583966.pdf D-Sub High Density Connectors DSUB 26F CRIMP GF ZINC